Realizacja dla klienta z branży beauty KLAPP

Strategia marketingowa, Strona www, Social Media i kampanie ADS!

Dla klienta KLAPP Cosmetics Polska otrzymaliśmy zlecenie na strategię marketingową. Marka zmagała się z trudnościami wynikającymi z pandemii. Jest to producent kosmetyków profesjonalnych dla Gabinetów i hotelowych SPA.

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych wyprzedzających swoje czasy. „Made in Germany” to obietnica jakości. Ponad 40 lat doświadczenia oraz ciągłe badania i rozwój nowych zaawansowanych technologicznie składników aktywnych i metod, gwarantują sukces przeprowadzonych terapii.

W ciągu 3 lat współpracy wdrożyliśmy kampanię Google i Facebook ADS, strategię marketingową, sklep Internetowy sklepklapp.pl,oraz sklep Wizerunkowy – klapp-cosmetics.pl, strategię na działania Social Media. Zwiększyliśmy przychody firmy 5-krotnie i osiągnęliśmy ROAS na poziomie 5000%. Z klientem KLAPP Cosmetics pracujemy obecnie i optymalizujemy reklamy.

Obszary działań

Social Media

Kampania ADS

Strona WWW

Realizacja

ROAS na poziomie 5000%

Klient

KLAPP Cosmetics Polska

Data

Marzec, 2019 – obecnie

Na rynku Polskim w swojej ofercie KLAPP Cosmetics Polska posiada ponad 1200 Partnerów: Gabinetów profesjonalnych i hotelowych SPA. Autorskie procedury zabiegowe oraz ugruntowane doświadczenie marki KLAPP sprawiły, że na rynku lokalnym marka KLAPP jest liderem branży #beauty w Polsce. Dzięki naszym działaniom marketingowym marka KLAPP wzmocniła swoją pozycję w Internecie i rozpoczęła sprzedaż produktów detalicznych w sklepie online.

Nasze rezultaty

W pierwszym miesiącu przekroczyliśmy zakładany KPI. Kolejne miesiące to systematyczna praca nad optymalizacją konta oraz skalowanie działań. Efekty całokształtu pracy są bardzo satysfakcjonujące. Pomimo sukcesywnego zwiększania budżetu reklamowego, w każdym miesiącu przekraczaliśmy pożądany przez klienta zwrot z inwestycji i generowaliśmy coraz większą sprzedaż.

Kto następny?

Popracujmy razem.
info@aboutmedia.pl

MATCHA 88
ELLA