Identyfikacja wizualna oraz branding

„GLOWY” to wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry głowy opracowany przez doświadczonych dermatologów, który ma na celu odnowienie i utrzymanie zdrowej bariery skóry i włosów. „GLOWY” pojawiają się na rynku, który jest bardzo konkurencyjny i zawężony tylko do 3 produktów, skierowanych do zapracowanych i ambitnych kobiet prowadzących aktywny tryb życia.

To bardzo ważne, pierwsze kroki dla „GLOWY”, luksusowej i nawilżającej linii do pielęgnacji skóry i włosów. Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy wprowadzić ją na rynek Polski i oferować kobietom wysoce skuteczne produkty do pielęgnacji skóry w przystępnej cenie, które pomagają chronić i pielęgnować skórę oraz nadają jej zdrowego blasku. Zainspirowani czystą formułą i najwyższej jakości, nowoczesnymi składnikami aktywnymi produktu, zaprojektowaliśmy logo, które dodaje blasku skórze i włosom. Chcieliśmy podkreślić przemianę i zmiany, nadając emblematowi efekt połysku. Wdrożyliśmy ten pomysł w identyfikacji korporacyjnej oraz w projektach opakowań.

Obszary działań

Branding / Design
Opakowania

Nagroda

ScanStar 2022

Klient

GLOWY CO.

Data

Czerwiec, 2022

7-glowy-cosmetics-branding-packaging (1)
10-glowy-cosmetics-branding-packaging (1)
16-glowy-cosmetics-branding-packaging (1)

Gotowy na współpracę? Zapraszamy!

Twoje oczekiwania i cele biznesowe są dla nas ważne i chcemy je dobrze zrozumieć. Wystarczy Ci kilka minut, aby wypełnić brief, który pomoże nam przygotować indywidualną ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

PMYOU
MATCHA 88