Strategia marketingowa oraz branding dla marki PMU

Dla marki PMYOU stworzyliśmy strategię marketingową i design marki.

O marce: Marka PMYOU to najwyższej jakości produkty do makijażu permanentnego. Pomysłodawcą marki jest Gerhard Klapp – uznany na całym świecie specjalista z zakresu Beauty & Wellness, wizjoner i twórca luksusowej marki kosmetycznej KLAPP COSMETICS. Produkty marki PMYOU zostały opracowane i wyprodukowane w Niemczech przez światowego lidera na rynku systemów do tatuażu i PMU oraz lidera w dziedzinie medycznej i kosmetycznej mikropigmentacji. Wszystkie produkty z portfolio marki tworzone są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu praca na produktach marki PMYOU to dla linergistki przyjemność, a dla klientki należne jej poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

274273949_124734680096042_1655443421795349271_n

Oprócz potrzeby wygody i bezpieczeństwa aspekt finansowy dla klientek ma coraz większe znaczenie, dlatego marka PMYOU stworzyła nową usługę makijażu permanentnego opartą na płytkiej, delikatnej i bezpiecznej pigmentacji zagęszczającej naturalny kształt brwi, która będzie dostępna w atrakcyjnej cenie! PMYOU make-up to idealne rozwiązanie dla kobiet, które obawiają się trwałego, kilkuletniego efektu makijażu.

Marka PMYOU to nowe usługi, nowe szkolenia i nowe rozwiązania!

Księga znaku oraz sesje wizerunkowe

Startegia Social media obejmowała kanały takie jak: Facebook, Instagram, TikTok oraz YouTube. Opracowaliśmy również przykładowe posty, dzięki którym klient był w stanie lepiej zwizualizować sobie kwestie związane z kreacją posta, użycia nowego UVP czy targetowania grupy docelowej.Zaprojektowaliśmy też dedykowaną checklistę pisania postów na Facebooku. Taka lista pozwala na szybkie i sprawne pisanie, bez obaw, że zapomnimy o jakimś ważnym elemencie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Nasze efekty

Proces rozszerzyliśmy o dodatkowe działania, prowadzące do opracowania strategii social media. W 3 miesiące to niedługi czas, jeśli chodzi o opracowanie strategii, natomiast dzięki autorskiemu i dedykowanemu procesowi byliśmy w stanie wypracować maksimum wartości dla klienta.

 

 

Czekamy na kolejne wyzwania! Zgłoś się!

Jesteśmy gotowi na współpracę!
info@aboutmedia.pl

GLOWY